SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: None
et: Puudub

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Mode
et: Viis

en: Template
et: Mall

en: Profile
et: Profiil

en: profile
et: profiil

en: Profiles
et: Profiilid

en: Appearance settings
et: Välimuse seaded
