SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Mode
fi: Tila

en: Profile
fi: Profiili

en: profile
fi: profiili

en: Profiles
fi: Profiilit

en: profiles
fi: profiilit

en: Appearance settings
fi: Ulkoasu-asetukset
