SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: None
he: ללא

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: profile
he: פרופיל משתמש

en: Profiles
he: פרופילי משתמשים
