SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Mode
hi: प्रकार

en: Template
hi: फर्मा

en: Profile
hi: रुपरेखा
