SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: None
hr: Nema

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Mode
hr: Režim

en: Template
hr: Predložak

en: Profile
hr: Profil

en: profile
hr: profil

en: Profiles
hr: Profili
