SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: None
hu: Nincs

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Mode
hu: Mód

en: Template
hu: Sablon

en: Profile
hu: Profil

en: profile
hu: profil

en: Profiles
hu: Profilok

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Top Left
hu: Fent balra

en: Top Right
hu: Fent jobbra

en: profiles
hu: profilok

en: Facebook settings
hu: Facebook beállítások

en: Appearance settings
hu: Megjelenés beállításai
