SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: None
ja: なし

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Mode
ja: モード

en: Template
ja: テンプレート

en: Profile
ja: プロフィール

en: profile
ja: プロフィール

en: Profiles
ja: プロフィール

en: profiles
ja: プロフィール

en: Appearance settings
ja: テーマの設定
