SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Profile
ka: პროფილი

en: profile
ka: პროფილი
