SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Mode
km: របៀប​

en: Profile
km: ទម្រង់

en: profile
km: ទម្រង់

en: Profiles
km: ទម្រង់
