SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: None
ku: هیچ

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Mode
ku: جۆر

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: profile
ku: زانیاریی تایبەت

en: Profiles
ku: زانیاریی تایبەتی
