SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: None
lt: Joks

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Mode
lt: Būdas

en: Template
lt: Šablonas

en: Profile
lt: Profilis

en: profile
lt: profilis

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Appearance settings
lt: Išvaizdos nustatymai
