SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Mode
oc: Mòde

en: Template
oc: Modèl

en: Profile
oc: Perfil

en: profile
oc: perfils

en: Profiles
oc: Perfils
