SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Mode
pt: Modo

en: Profile
pt: Perfil

en: profile
pt: perfil

en: Profiles
pt: Perfis

en: Twitter settings
pt: Configurações do Twitter

en: profiles
pt: perfis

en: Appearance settings
pt: Configurações de aparência
