SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: None
ro: Nimic

en: General settings
ro: Setări generale

en: Mode
ro: Mod

en: Template
ro: Șablon

en: Profile
ro: Profil

en: profile
ro: profil

en: Profiles
ro: Profile

en: Appearance settings
ro: Setări de aspect
