SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Mode
sk: Režim

en: Template
sk: Šablóna

en: Profile
sk: Profil

en: profile
sk: profil

en: Profiles
sk: Profily

en: profiles
sk: profily

en: Appearance settings
sk: Nastavenia vzhľadu
