SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Profile
sq: Profili

en: profile
sq: profili

en: Profiles
sq: Profilet

en: profiles
sq: profilet
