SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: None
sv: Ingen

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Mode
sv: Läge

en: Template
sv: Mall

en: Profile
sv: Profil

en: profile
sv: profil

en: Profiles
sv: Profiler

en: profiles
sv: profiler

en: Appearance settings
sv: Inställningar för utseende
