SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Mode
ta: முறை

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: profile
ta: விளக்கவிபரம்

en: Profiles
ta: விளக்கவிபரங்கள்
