SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: profile
th: โปรไฟล์

en: Profiles
th: ประวัติผู้ใช้
