SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Mode
tr: Kip

en: Template
tr: Şablon

en: Profile
tr: Profil

en: profile
tr: profil

en: Profiles
tr: Profiller

en: Appearance settings
tr: Görünüm ayarları
