SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: None
uk: Немає

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Mode
uk: Режим

en: Template
uk: Шаблон

en: Profile
uk: Профіль

en: ms
uk: мс

en: profile
uk: профіль

en: Profiles
uk: Профілі

en: iFrame
uk: IFrame

en: Bottom Left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Top Left
uk: Зверху зліва

en: Top Right
uk: Зверху справа

en: profiles
uk: профілі

en: Appearance settings
uk: Налаштування вигляду
