SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: None
vi: Không có

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Mode
vi: Chế độ

en: Template
vi: Mẫu

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: ms
vi: mili-giây

en: profile
vi: hồ sơ

en: Profiles
vi: Hồ sơ

en: iFrame
vi: Khung

en: Bottom Left
vi: Trái dưới

en: Bottom Right
vi: Phải dưới

en: Top Left
vi: Trái trên

en: Top Right
vi: Trên phải

en: profiles
vi: hồ sơ
