SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Center
ar: المركز

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: profile
ar: ملف مستخدم

en: or
ar: أو

en: Profiles
ar: ملفات المستخدمين

en: Space
ar: فراغ
