SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Center
bg: Център

en: Profile
bg: Профил

en: profile
bg: профил

en: Profiles
bg: Профили
