SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: Profile
ca: Perfil

en: profile
ca: perfil

en: or
ca: o

en: Profiles
ca: Perfils

en: Space
ca: Espai

en: profiles
ca: perfils
