SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Profile
cy: Proffil

en: profile
cy: proffil

en: or
cy: neu

en: Profiles
cy: Proffilau
