SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Center
da: Centreret

en: Profile
da: Profil

en: profile
da: profil

en: or
da: eller

en: Profiles
da: Profiler

en: Space
da: Mellemrum

en: profiles
da: profiler
