SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: None
de: Keine

en: Center
de: Zentriert

en: Profile
de: Profil

en: profile
de: Profil

en: or
de: oder

en: Profiles
de: Profile

en: Space
de: Leerzeichen

en: Twitter settings
de: Einstellungen für twitter

en: Bottom Left
de: Unten links

en: Bottom Right
de: Unten rechts

en: Top Left
de: Oben links

en: Top Right
de: Oben rechts

en: profiles
de: Profile

en: Profile: !profile
de: Profil: !profile

en: Yes (recommended)
de: Ja (empfohlen)
