SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: profile
dz: གསལ་སྡུད།

en: Profiles
dz: གསལ་སྡུད་ཚུ་
