SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Yes
es: Sí

en: None
es: Ninguno

en: Center
es: Centrado

en: Profile
es: Perfil

en: profile
es: perfil

en: or
es: o

en: Profiles
es: Perfiles

en: Space
es: Espacio

en: Bottom Left
es: Inferior izquierdo

en: Bottom Right
es: Inferior derecho

en: Top Left
es: Superior izquierdo

en: Top Right
es: Superior derecho

en: profiles
es: perfiles
