SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Profile
et: Profiil

en: profile
et: profiil

en: or
et: või

en: Profiles
et: Profiilid

en: Space
et: Ruum
