SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Profile
eu: Profila

en: profile
eu: profila

en: or
eu: edo

en: Profiles
eu: Profilak

en: profiles
eu: profilak
