SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Center
fi: Keskellä

en: Profile
fi: Profiili

en: profile
fi: profiili

en: or
fi: tai

en: Profiles
fi: Profiilit

en: Space
fi: Välilyönti

en: profiles
fi: profiilit
