SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: Profile
gl: Perfil

en: profile
gl: perfil

en: or
gl: ou

en: Profiles
gl: Perfiles

en: Space
gl: Espazo

en: profiles
gl: perfiles
