SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: Center
hi: मध्य

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: or
hi: अथवा

en: Space
hi: जगह
