SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Center
hr: Centar

en: Profile
hr: Profil

en: profile
hr: profil

en: or
hr: ili

en: Profiles
hr: Profili

en: Space
hr: Razmak
