SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Space
hy: Տարածություն
