SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Yes
it: Sì

en: None
it: Nessuno

en: Center
it: Centro

en: Profile
it: Profilo

en: profile
it: profilo

en: or
it: o

en: Profiles
it: Profili

en: Space
it: Spazio
