SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Profile
jv: Profil

en: profile
jv: profil

en: Profiles
jv: Profil

en: Space
jv: Spasi
