SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Center
km: កណ្តាល

en: Profile
km: ទម្រង់

en: profile
km: ទម្រង់

en: Profiles
km: ទម្រង់

en: Space
km: ទំហំ
