SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: profile
kn: ಪರಿಚಯ

en: Profiles
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌ಗಳು

en: profiles
kn: ಪರಿಚಯ
