SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: profile
ku: زانیاریی تایبەت

en: Profiles
ku: زانیاریی تایبەتی

en: Space
ku: بۆشایی
