SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Profile
lt: Profilis

en: profile
lt: profilis

en: or
lt: arba

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Space
lt: Tarpas
