SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Center
mr: मध्य

en: profile
mr: सदस्य खाते
