SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Center
my: ဗဟို

en: or
my: သို့မဟုတ်
