SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Profile
nl: Profiel

en: profile
nl: profiel

en: or
nl: of

en: Profiles
nl: Profielen

en: Space
nl: Spatie

en: Twitter settings
nl: Twitter-instellingen

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: profiles
nl: profielen
