SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Center
ps: منځ

en: or
ps: او

en: Space
ps: تشه
