SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Center
ro: Centru

en: Profile
ro: Profil

en: profile
ro: profil

en: or
ro: sau

en: Profiles
ro: Profile

en: Space
ro: spațiu
