SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Profile
sl: Profil

en: profile
sl: profil

en: Profiles
sl: profili
