SexyBookmarks (7.x-2.0-beta2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Center
sv: Centrerad

en: Profile
sv: Profil

en: profile
sv: profil

en: or
sv: eller

en: Profiles
sv: Profiler

en: Space
sv: Blanksteg

en: profiles
sv: profiler
